• Обновено
Корисни 35x40x25(mm) руски Лале Нерѓосувачки Челик Тесто Совет,Торта Совети,Торта Издувам Декорација Шлаг Млазници Цевки Тесто Совет
zoom_in

Корисни 35x40x25(mm) руски Лале Нерѓосувачки Челик Тесто Совет,Торта Совети,Торта Издувам Декорација Шлаг Млазници

DEN 32.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
3,Руски Лале
Материјал:
Метал
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Торта Алатки Тип:
Украсување Совет Поставува
Дното дијаметар:
за 35mm
Висина:
ЗА 40MM
Топ Дијаметар:
За 25mm

Слични производи во категоријата..