• Обновено
200pcs/број 6 инчен Картичка божиќ Хартија Партија торта кутија сирење торта кутија Бесплатен превозот
zoom_in

200pcs/број 6 инчен Картичка божиќ Хартија Партија торта кутија сирење торта кутија Бесплатен превозот

DEN 7152.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Забава,Божиќ,детски Ден
Шема:
Цртан Слика,Цртан филм животинско
Број На Модел На:
FH79
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
1
Спецификација:
0.7-0.9M

Слични производи во категоријата..