• Обновено
S6 Работ Плус Полна Покрие Позлата Стакло Екран Заштитник за Samsung Галакси S6 Работ Плус G928 Мобилен Телефон Стакло Екран Филм 6 Боја
zoom_in

S6 Работ Плус Полна Покрие Позлата Стакло Екран Заштитник за Samsung Галакси S6 Работ Плус G928 Мобилен Телефон Стакло

DEN 359.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Зелена, Црвена, Златна, Сина, Црна, Бела
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6 работ
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
mksup
боја:
Сина, зелена, златна, црвена, црна, бела
Материјал:
калено стакло
Технологија:
Electroplating
ОДГОВАРА ЗА:
Capa став за Samsung Галакси S6 Работ Плус G9280 G928
Стил:
Огледало позлата работ целосно покривање обоени стакло екран заштитник
Функција:
0.3 мм тенка, 9H Површинска Цврстина, анти-шок, анти-нула
микс боја:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка

Слични производи во категоријата..