• Обновено
YAGE 6*0.7 мм 1000pcs 5 Бои Железо Скок прстени,Злато,Родиум,Бронзен Накит Наоди за изработка на накит
zoom_in

YAGE 6*0.7 мм 1000pcs 5 Бои Железо Скок прстени,Злато,Родиум,Бронзен Накит Наоди за изработка на накит

DEN 86.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
0.6
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Објектот Дијаметар:
0.07cm
Објектот Тежина:
80g
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Висина:
0.07cm
Производ Карактеристики:
железо скок прстени
Број На Модел На:
сплит прстени
експрес:
Кина Пост Воздух Mail Со Следење На Број Бесплатен Превозот

Слични производи во категоријата..