• Обновено
Yage 1500pcs/многу Pendant Клипови Pendant Clasps Малку Клип Кауција Pendant Конектори Накит Наоди DIY накит делови додатоци
zoom_in

Yage 1500pcs/многу Pendant Клипови Pendant Clasps Малку Клип Кауција Pendant Конектори Накит Наоди DIY накит делови

DEN 138.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Жица
Објектот Дијаметар:
0.03cm
Објектот Должина:
200cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
100g
Објектот Ширина:
0.03cm
Објектот Висина:
0.03cm
Производ Карактеристики:
шарени жица
боја:
11 бои
Тип:
накит додатоци
Стил:
Бакарна жица
експрес:
Кина Пост Воздух Mail Со Следење На Број Бесплатен Превозот

Слични производи во категоријата..