• Обновено
Авто Делови За Nissan YD25 Мотор Цилиндри на Главата 11039-EC00A/11039-EB30A/11040-EB30A/11040-EB300 за Патрола (АМЦ# 908510)
zoom_in

Авто Делови За Nissan YD25 Мотор Цилиндри на Главата 11039-EC00A/11039-EB30A/11040-EB30A/11040-EB300 за Патрола (АМЦ

DEN 8880.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Тежина:
18.5kg
Специјални Функции:
No
Година:
2005-
Име На Модел:
YD25DDTI
Бренд Име:
HNCACTUS
Објектот Висина:
30cm
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Објектот Ширина:
30cm
Зафатнина:
2488cc(2.5 D)
Материјал Тип:
алуминиум Легура
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
8.9cm
Објектот Должина:
69cm
Нема. на Цилиндри:
4
is_customized:
Yes
ОЕМ:
11039-EC00A/11039-EB30A/11040-EB30A/11040-EB300
Вентили:
16
Тип На Мотор:
Дизел
АМЦ #:
908510
Автомобил Производител:
Nissan

Слични производи во категоријата..