• Обновено
SUNKIA 2 парчиња/Многу Висока Моќност P21W BA15S S25 1156 30W 12V DC Автомобил Пак Сигнал Обратно Паркинг Светлина, Крушка Светилка Бесплатен Превозот
zoom_in

SUNKIA 2 парчиња/Многу Висока Моќност P21W BA15S S25 1156 30W 12V DC Автомобил Пак Сигнал Обратно Паркинг Светлина,

DEN 225.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
SUNKIA
Wattage:
30w
Тип На Објект:
Обратна Светла
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Име На Модел:
1156 30w led сијалица
Објектот Тежина:
0.03
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
Сите Автомобили

Слични производи во категоријата..