• Обновено
1 1/4 Gunmetal triglide лизгачот & тока за прилагодливи ремени
zoom_in

1 1/4 Gunmetal triglide лизгачот & тока за прилагодливи ремени

DEN 1128.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Бронза, Злато, Сребро, Црна
Големина:
S
Бренд Име:
Rongxiao
Тежина:
16g
Материјал:
Метал
Тип:
Тока
Број На Модел На:
STB017
боја:
gunmetal
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
1 1/4 инчи
Надворешниот Големина:
1 1/2 инч
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..