• Обновено
Нови пристигне 20pcs/многу 18mm микс случаен стакло snap копчиња за 18mm snap хривнија накит diy
zoom_in

Нови пристигне 20pcs/многу 18mm микс случаен стакло snap копчиња за 18mm snap хривнија накит diy

DEN 143.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метална боја:
сребро позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Дијаметар:
18mm
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристал
позлата:
сребро позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
sb
Бренд Име:
SANGUINE
Тип:
Snap Копчето
боја:
исто како слик
Големина:
18 mm
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..