• Обновено
Бесплатен Превозот R9842807 Оригинални Проектор Крушка Светилка UHP 132/120 1.0 E22 За Бар ко Преглед D2 (120W) | Преглед D2 (132W)
zoom_in

Бесплатен Превозот R9842807 Оригинални Проектор Крушка Светилка UHP 132/120 1.0 E22 За Бар ко Преглед D2 (120W) |

DEN 2040.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
R9842807
Тип На Сијалица:
UHP 132/120 1.0 E22
живот време:
2000-3000 часа
Гаранција:
180 дена
Fittable проектор:
Бар ко Преглед D2 (120W) | Преглед D2 (132W)
MOQ:
1pc
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата
Пакување:
Картонска кутија со пена
Употреба:
бизнис,училиште,образование,дома
Превозот начин:
Бесплатен превозот

Слични производи во категоријата..