• Обновено
Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За ASUS РОГ G73SW-BST6 G73SW-BST8 G73SW-L1 G73SW G73SW-TZ016V G73SW-TZ023V G73SW-TZ033V Полнач
zoom_in

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За ASUS РОГ G73SW-BST6 G73SW-BST8 G73SW-L1 G73SW G73SW-TZ016V G73SW-TZ023V G73SW-TZ033V

DEN 1093.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
DBJBA
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
за Asus
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За DELL Адаптер
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
7.7 На
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
5.5 мм * 2,5 mm
is_customized:
Yes
Излез:
19.5 v 7.7 на
гаранција:
3 Години

Слични производи во категоријата..