• Обновено
AUTO.ПРО 2011-2017 За фолксваген поло LED задни светла За фолксваген поло LED taillights LED задни светилка автомобил стил автомобил led светло
zoom_in

AUTO.ПРО 2011-2017 За фолксваген поло LED задни светла За фолксваген поло LED taillights LED задни светилка автомобил

DEN 8688.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Црвена, Црна
Поло-Година:
2014,2013,2015
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
led задни светла,tailights
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
H
Објектот Тежина:
6kg
Фолксваген Модел:
Поло
Материјал Тип:
ABS,ПММА,Стакло
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
задните светла
Wattage:
35W
Напон:
12V
Година:
2011-2017

Слични производи во категоријата..