• Обновено
MAX1000 високо-моќ UWB модул Далечински Затворен позиционирање Ултра wideband позиционирање компатибилен DWM1000
zoom_in

MAX1000 високо-моќ UWB модул Далечински Затворен позиционирање Ултра wideband позиционирање компатибилен DWM1000

DEN 4320.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Test1:
4
Test4:
4
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MAX1000

Слични производи во категоријата..