• Обновено
Трговија на големо Силиконски калап K236 Мини Цвет вазна форма Декорација глина мувла Фондан торта калап за Печење мувла
zoom_in

Трговија на големо Силиконски калап K236 Мини Цвет вазна форма Декорација глина мувла Фондан торта калап за Печење

DEN 157.92

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
lanhaidun
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
K236

Слични производи во категоријата..