• Најдобра цена
  • Обновено
CUDDLYIIPANDA 2017 Мажите е Зима Топли Чизми Стадото Кука&Јамка Чизми Со Крзно Чевли Висок Квалитет на Мажите Удобност Работа Рамен Секојдневен Чевли
zoom_in

CUDDLYIIPANDA 2017 Мажите е Зима Топли Чизми Стадото Кука&Јамка Чизми Со Крзно Чевли Висок Квалитет на Мажите Удобност

DEN 994.00 1014.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
sp2254
Insole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Основни
Бренд Име:
CuddlyIIPanda
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Функција:
Масажа,Висина Зголемување,Водоотпорен
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Стадото

Слични производи во категоријата..