• Обновено
ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 100pair супер меки природни долго mink трепките 3d mink трепките рачно изработени 3d mink eyelash продолжување
zoom_in

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 100pair супер меки природни долго mink трепките 3d mink трепките рачно изработени

DEN 5976.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина:
100
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Број На Модел На:
BC00083
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Големина:
AFM11
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Бренд Име:
LILLYMEI
Лажни Трепки Terrier:
Црна Памук Труп
Количина:
1000
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Име:
3D Mink удари со камшик
Функција:
Супер меки, природни, еднократно, волумен
боја:
Црна
Клучни зборови:
3d mink трепките,mink трепките,лажни eyelash
Најголемиот Дел Цена:
Yes
Број На Модел На:
AFM01-20
одделение:
одделение

Слични производи во категоријата..