• Обновено
НОВИ LCD Екран За Panasonic DMC-ZS20 DMC-ZS19 DMC-TZ30 DMC-TZ27 DMC-TZ31 ZS20 ZS19 TZ30 TZ27 TZ31 За Leica V-LUX40
zoom_in

НОВИ LCD Екран За Panasonic DMC-ZS20 DMC-ZS19 DMC-TZ30 DMC-TZ27 DMC-TZ31 ZS20 ZS19 TZ30 TZ27 TZ31 За Leica V-LUX40

DEN 284.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Екран На Допир:
Yes
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
LCD Комплет:
No
Компатибилен Бренд:
за PANASONIC
Бренд Име:
маслиново лист
Број На Модел На:
За Panasonic DMC-ZS20 DMC-ZS19 DMC-TZ30 DMC-TZ27 DMC-TZ31 ZS20 ZS19

Слични производи во категоријата..