• Обновено
Целосен сет столче опфаќа + воланот покритие за Lexus NX 300h 2018- дише седиште опфаќа за NX300h 2017,Бесплатен превозот
zoom_in

Целосен сет столче опфаќа + воланот покритие за Lexus NX 300h 2018- дише седиште опфаќа за NX300h 2017,Бесплатен

DEN 8143.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Висина:
35cm
Објектот Тежина:
5kg
сет парче:
1
Mfg Серија Број:
LEX-005
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Бренд Име:
RUIRI
Објектот Ширина:
65cm
Објектот Должина:
135cm
Производ вклучува:
5 седишта столче опфаќа + 4 перници + воланот маска
Специјални Функции:
дише,удобно,мода,трајни

Слични производи во категоријата..