• Обновено
Нов Лаптоп Фан Heatsink за ASUS TX201 TX201LA TX201LAF PN: 13N0-R4A0301 Лаптоп Ладилникот/Радијатор Замена
zoom_in

Нов Лаптоп Фан Heatsink за ASUS TX201 TX201LA TX201LAF PN: 13N0-R4A0301 Лаптоп Ладилникот/Радијатор Замена

DEN 445.92

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Линии:
4 Линии
моќност:
1.8 W
Примена:
Процесор
Имајќи:
Течност Имајќи
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ПРОЦЕСОРОТ
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2200±10%ВРТЕЖИ во минута
Пакет:
Yes
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
MLLSE
Моќ Интерфејс:
4PIN
Број На Модел На:
TX201 TX201LA TX201LAF
Тип:
Heatsink
Фан Живот:
100000 часа
Волумен На Воздух:
30CFM
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови,Оригинални
Погоден лаптоп:
вентилаторот за ладење за Asus
P/N:
13N0-R4A0301

Слични производи во категоријата..