• Обновено
ФЦЛ-16AO држи сила 1800Kg за дрвени врати 2 вида исклучете го затвори нерѓосувачки челик, Електрични удари Кодот
zoom_in

ФЦЛ-16AO држи сила 1800Kg за дрвени врати 2 вида исклучете го затвори нерѓосувачки челик, Електрични удари Кодот

DEN 598.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Realand
Број На Модел На:
16AO

Слични производи во категоријата..