• Обновено
Presell Проѕирен случај 5.7' За ulefone МИКС 2 Ултра-тенок TPU Кожата Мека Заштитна Задниот Поклопец видиме делови
zoom_in

Presell Проѕирен случај 5.7' За ulefone МИКС 2 Ултра-тенок TPU Кожата Мека Заштитна Задниот Поклопец видиме делови

DEN 120.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
Транспарентна
Бренд Име:
top2 smart
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Транспарентен,Обичен
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
За Ulefone

Слични производи во категоријата..