• Обновено
Црвена и Бела боја Зајакот Цртан филм Шумски Животни Мини Модел Kawaii Играчка Figurine Фабрика Тенџере Декорација Минијатурни Украс Смола Занает
zoom_in

Црвена и Бела боја Зајакот Цртан филм Шумски Животни Мини Модел Kawaii Играчка Figurine Фабрика Тенџере Декорација

DEN 64.56

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
2 парчиња во слика
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
DW-S-080
Тема:
Животни
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Големина:
S,
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,> 3 години,Grownups,5-7 Години
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
DIWEINI
Тип На Објект:
Модел
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
2cm * 1cm*1.5 cm
Материјал:
Смола
Далечинска Контрола:
No
Животни:
Зајаци
Предупредување:
за 3 години и над

Слични производи во категоријата..