• Обновено
Z тактички Z006 Силикони Earmuff за Comtac Серија Слушалки Ридско-планински Врвови Гел Запечатување Прстени За Peltor Серија Слушалки Б.К.
zoom_in

Z тактички Z006 Силикони Earmuff за Comtac Серија Слушалки Ридско-планински Врвови Гел Запечатување Прстени За Peltor

DEN 743.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Z-TAC
Тип:
Додатоци
Точка име :
Earmuff за comtac searies слушалки
Производ Димензии:
15cm x 8см х 1,5 см / x 5.9 3.2 x 0.6 инчи
Чиста Тежина:
0.09 kg / 3.2 унци
Испорака Тежина:
6.7 унци
боја:
Црна
реден број:
Z006-Б.К.
Одговара:
Comtac searies слушалки
Материјал:
Силика Гел

Слични производи во категоријата..