• Обновено
USB 3.0 М2 Слот за PCIe Експанзија Картичка NGFF за PCI-E Столб Картичка Конвертор Extender Адаптер за Графички Картички за BTC Рудар
zoom_in

USB 3.0 М2 Слот за PCIe Експанзија Картичка NGFF за PCI-E Столб Картичка Конвертор Extender Адаптер за Графички Картички

DEN 112.56

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
h1111z
Интерфејс Тип:
PCI Express,USB
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
IO2029
Тип:
Додади На Картички
Производ модел:
М2 на PCIe
Име на производ:
pci-e адаптер картичка
USB Интерфејс:
USB 3.0
Тип:
pci-e Стој
Feautre 1:
м.2 pci-e адаптер
Feautre 2:
м.2 pci-e 1x
Feautre 3:
м.2 pci-e картичка
Feautre 4:
ngff м2 за pci-e
Feautre 5:
м.2 ngff за pci-e 1x картичка
Функција:
Посветен за bitcoin рударство

Слични производи во категоријата..