• Обновено
50pcs пластични јасно снегулка светилка празник осветлување за внатрешна/свадба партија декорација завеса string светла
zoom_in

50pcs пластични јасно снегулка светилка празник осветлување за внатрешна/свадба партија декорација завеса string светла

DEN 157.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Бела
Бренд Име:
YIcolor
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Растојание:
1-5m
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
AC
сертификација:
CE
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 месец
Е dimmable:
No
Глава Број:
20-50 глава
Повод:
дневна соба
Број На Модел На:
ји-4.5 sf
Должина:
4.5cm
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
На животната средина, енергија-заштеда на енергија и убава
боја:
Јасно
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Употреба:
празник
Напон:
none
Тип На Батерија:
Никој
База Тип:
Никој
Дијаметар на Снегулка:
околу 4.5 cm

Слични производи во категоријата..