• Обновено
Нови ABS Пластика 5/4/3 Позиција Кујна Полица Организатор Ѕид Полица Монтирани Ги Четка Четка Метла Организатор Складирање Носителот
zoom_in

Нови ABS Пластика 5/4/3 Позиција Кујна Полица Организатор Ѕид Полица Монтирани Ги Четка Четка Метла Организатор Складирање

DEN 231.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
Пластични
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Нема. на Групи:
Еден
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
LSAWHS010
Применливи Простор:
Кујна
Тип:
Чување На Носителите & Полици
Пластични Тип:
ABS
Употреба:
четка

Слични производи во категоријата..