• Обновено
Природни Вистински Sugilite Кристал Круг Монистра Мода Накит Шарм Жените Алки Внатрешен Дијаметар 54mm
zoom_in

Природни Вистински Sugilite Кристал Круг Монистра Мода Накит Шарм Жените Алки Внатрешен Дијаметар 54mm

DEN 7608.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LIZIFANG
Број На Модел На:
SSC0024 пурпурна Алки
Метали Тип:
Sugilite Камен Алки
Објектот нема:
SSC0024 Жените Алки
боја:
Како што е прикажано
Точка име :
алки за жени
Мушка големина:
13*10мм
Материјал:
Sugilite Камен
Количина:
1 Парче Само
Тежина:
62.38Grams
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Дијаметар:
54mm Алки

Слични производи во категоријата..