• Обновено
Lensple Вистински Бетмен Кочија Модел Гимнастик Batmobile Играчка ПВЦ Акција Фигура The Dark Knight Крева Најдобри Роденденски Подароци За Децата
zoom_in

Lensple Вистински Бетмен Кочија Модел Гимнастик Batmobile Играчка ПВЦ Акција Фигура The Dark Knight Крева Најдобри

DEN 390.48

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Димензии:
21*11cm
Mfg Серија Број:
Робот
Предупредување:
no
Верзија Тип:
Второто Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
RB0162
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Далечинска Контрола:
No
Скала:
1/60
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
Lensple
Големина:
21*11cm

Слични производи во категоријата..