• Обновено
JOYIR Вистинска Кожа Мажите Торба Гласник Гроздобер Мажите Половината Торба Кожа Половината Пакет Fanny Пакет Сокол Торба Пари Појас Торба Машки 6375
zoom_in

JOYIR Вистинска Кожа Мажите Торба Гласник Гроздобер Мажите Половината Торба Кожа Половината Пакет Fanny Пакет Сокол

DEN 859.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Половината Пакети
Објектот Должина:
40cm
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
joyir
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Перница
Рака Пад:
100cm
Пол:
Мажи
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Гроздобер
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
6375
боја:
кафе
Структура:
1 Внатрешни работи патент џеб и 3 преден џеб

Слични производи во категоријата..