• Обновено
QFFAZ 2018 Нови Оксфорд Кожа Фустан Чевли Висок Квалитет Човек Мода Пролет Формалните Чевли Ретро Домот Секојдневен Чевли на Brogue Чевли
zoom_in

QFFAZ 2018 Нови Оксфорд Кожа Фустан Чевли Висок Квалитет Човек Мода Пролет Формалните Чевли Ретро Домот Секојдневен

DEN 1503.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
E184
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
QFFAZ
Функција:
Дише,Висина Зголемување,Масажа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Големина:
38,39,40,41,42,43,44
Тип На Објект:
Oxford Чевли
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
No
Кожа Стил:
Мека Кожа
Повод:
Канцеларија

Слични производи во категоријата..