• Обновено
Далечински Управувач За Toshiba КТ-884 КТ-885 WLG66S КТ-898 47WLG66 26A3000PG 26WL66Z TW50127 TW50140 TWD50146 TWD50125 LCD ТВ REGZA
zoom_in

Далечински Управувач За Toshiba КТ-884 КТ-885 WLG66S КТ-898 47WLG66 26A3000PG 26WL66Z TW50127 TW50140 TWD50146 TWD50125

DEN 263.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Универзална,ТВ
Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..