• Обновено
MeMolissa француски кошула cufflinks за mens Бренд Класик Сина Опал Круг Ткаенината линк трговија на Големо Копчето Машки Висок Квалитет на Накит
zoom_in

MeMolissa француски кошула cufflinks за mens Бренд Класик Сина Опал Круг Ткаенината линк трговија на Големо Копчето

DEN 121.68

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XCF-580/1
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Бренд Име:
MEMOLISSA
Метали Тип:
Бакар
Функција:
опал cufflinks
боја:
Сина позлатен nikel слободни
Пол:
Жена / Маж
Повод:
Партија / Ангажирање / Свадбена / Датум /Бизнис
Обликот:
Круг
Потекло:
Шенжен,Кина
Услуга:
Пад на Превозот ( Без какви било нашите информации)
Пакување Вклучуваат:
OPP вреќа , 1 x пар cufflinks
Клучни зборови:
Bouton Де Manchette Gemelos став hombre camisa abotoadura bouton де ма
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови

Слични производи во категоријата..