• Обновено
Оригиналниот екран на допир со граници за леново К1 екран број е: 0296 FPC-1 се менува бројот на вртежи:3 бесплатен превозот
zoom_in

Оригиналниот екран на допир со граници за леново К1 екран број е: 0296 FPC-1 се менува бројот на вртежи:3 бесплатен

DEN 672.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
0296 FPC-РЕВ 1
Бренд Име:
htytech

Слични производи во категоријата..