• Обновено
WRG8078M3S2 2015 2015 година нови бесплатен превозот победник Автоматско мажите сребрена боја скелетот се види со црна кожа бенд рачен часовник
zoom_in

WRG8078M3S2 2015 2015 година нови бесплатен превозот победник Автоматско мажите сребрена боја скелетот се види со

DEN 619.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
4mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
14mm
Број На Модел На:
WRG8078M3S2
Функција:
час,минута,втор,
dial:
сребрена боја,со камења, скелет.
види дебелина:
14mm
Бендот Ширина:
20*18MM
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Бендот Со:
20мм до 29mm
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Слични производи во категоријата..