• Обновено
25PCS 2ft T8 ЛЕР Цевка 600mm 10W AC 85V-265V smd2835 Еднаков на Конвенционалните 20W Светилка 4000K LED Флуоресцентни светлина преку Федекс
zoom_in

25PCS 2ft T8 ЛЕР Цевка 600mm 10W AC 85V-265V smd2835 Еднаков на Конвенционалните 20W Светилка 4000K LED Флуоресцентни

DEN 4797.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10W T8 LED Tube
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
QLTEG
Зрак Агол(°):
180°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
T8
Обликот:
Бар
Напон:
200 - 239V
LED Чип Модел:
2835
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Моќ Толеранција:
1%
Број на LED Чип:
Други
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Цевка
Должина:
0.6m
Апликацијата T8 ЛЕР Цевка:
Кујна, Трпезарија Кревет Соба Foyer Студија Бања Супермаркет Хотел
Моќ T8 ЛЕР цевка:
10W
УПТ T8 ЛЕР Цевка:
3000K/4000K/6000K
LED КОЛИЧИНА:
96 компјутери
Големина на T8 лер цевка:
должина 600mm дијаметар H26mm
Гаранција T8 ЛЕР Цевка:
3 Години
Напон:
90-260V

Слични производи во категоријата..