• Обновено
48MM Голема Големина Плоштадот Мажите Секојдневен Часовници Скелет Автоматско Аналогни рачен часовник Кожа Спортски Дизајнер Бренд Relojes 3ATM NW3212
zoom_in

48MM Голема Големина Плоштадот Мажите Секојдневен Часовници Скелет Автоматско Аналогни рачен часовник Кожа Спортски

DEN 738.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
MINGTUO
Dial Дијаметар:
48mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
NW3212
Бендот Должина:
25cm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Бендот Ширина:
28mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Плоштад
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Пакување:
види кутија
Дијаметар на Лицето:
4.8 cm
Дебелина на Лицето:
1.2 см
Ширина на Бендот:
2.8 cm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Dial Екранот:
Аналогни

Слични производи во категоријата..