• Обновено
Карбонски Влакна Спојлер За Мерцедес-Бенц Класа W176 A45 AMG A180 A200 A250 A260 2013-2017 Автомобил Крило Спојлери Авто Додатоци
zoom_in

Карбонски Влакна Спојлер За Мерцедес-Бенц Класа W176 A45 AMG A180 A200 A250 A260 2013-2017 Автомобил Крило Спојлери

DEN 7680.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Поставување на Возило:
Автомобил Опашка
Модел Година:
2013.2014.2015.2016.2017
Име На Модел:
Star Војна-012
Земја/Регион на Производство:
Гуангжу,Кина
Производителот Дел Број:
спојлер
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Осветленост Дел Број:
спојлер
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Висок Квалитет На Сосема Нов Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Намалување на Возилото Во Времето на Отпор на Воздухот и Декоративни Убавина
Другиот Дел Број:
спојлер
Бренд Име:
HLONGQT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Тип На Објект:
Спојлери
Производот Количина:
1 Buc Спојлер
Големина:
Through The Mould Produce. product Size 100% Fit for installation.
ПОВРШИНА:
Високо Полиран Shinning
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина

Слични производи во категоријата..