• Обновено
WRG8080M3S1 Победник автоматско види нов мажите сребрена боја скелет мода се облекуваат зглоб види со подарок кутија бесплатен превозот најдобри
zoom_in

WRG8080M3S1 Победник автоматско види нов мажите сребрена боја скелет мода се облекуваат зглоб види со подарок кутија

DEN 720.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Црна
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
3.9 mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Случај Обликот:
Неправилната Форма
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Бендот Ширина:
24mm
Случај Дебелина:
15.5 mm
Број На Модел На:
WRG8080M3S1
Функција:
час,минута и секунда
види дебелина:
15.5 mm
Бендот Ширина:
24*20mm
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Отпорност На Вода Длабочина:
1 М
Бендот Со:
20мм до 29mm
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Слични производи во категоријата..