• Обновено
100pcs/многу CBRL јута кеси, јута торбичка, лен торбичка за додатоци/жита/earing,Различни бои,големина изменуваат,трговија на големо
zoom_in

100pcs/многу CBRL јута кеси, јута торбичка, лен торбичка за додатоци/жита/earing,Различни бои,големина изменуваат,трговија

DEN 1032.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
6g
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
drawstring накит пакување кеси
Објектот Висина:
9cm
Број На Модел На:
483
Големина:
7*9cm,според вашите барања
боја:
Многу бои за да изберете
is_customize:
Yes

Слични производи во категоријата..