• Обновено
Бесплатен Превозот 78XL 037 заби 39 Ширина 9.4 mm=0.37 должина 198.12 mm Теренот 5.08 mm 78 XL 037 XL Т Индустриски времето појас 10pcs/многу
zoom_in

Бесплатен Превозот 78XL 037 заби 39 Ширина 9.4 mm=0.37 должина 198.12 mm Теренот 5.08 mm 78 XL 037 XL Т Индустриски

DEN 420.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
XL
Тип:
времето појас
Број На Модел На:
78XL037
Теренот:
0.20(5.08 mm)
Појас За Висина:
0.9(2.30 mm)
Забот Висина:
0.05(1.27 mm)
Maetrial:
Гума, Neoprene Fiberglass Армирано
Вчитување капацитет:
60N/mm
Теренот Должина:
198.12 mm
Забите број:
39
Ширина:
9.4mm
Количина:
10pcs/многу

Слични производи во категоријата..