• Обновено
1PCS APT5010LVR ДА-264
zoom_in

1PCS APT5010LVR ДА-264

DEN 52.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Број На Модел На:
APT5010LVR
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Пакет:
TO264
Примена:
Сите IC

Слични производи во категоријата..