• Обновено
7 инчен таблет универзална батеријата пакет 3.7 v 3500mAh литиум полимер Батерија за Digma Авион 7700B 4G +алатка додатоци шрафцигер
zoom_in

7 инчен таблет универзална батеријата пакет 3.7 v 3500mAh литиум полимер Батерија за Digma Авион 7700B 4G +алатка

DEN 258.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
357590
Капацитетот На Батеријата:
1000-3500mAh
Пакет:
No
Компонента Тип:
Батеријата
Стоковните квалитет:
висок квалитет, А++
Подароци:
алатка додатоци шрафцигер

Слични производи во категоријата..