• Обновено
10 x 12mm Компресија Кабел Жлезди Црна IP68 Водоотпорен М12 TRS Кутии жлезда
zoom_in

10 x 12mm Компресија Кабел Жлезди Црна IP68 Водоотпорен М12 TRS Кутии жлезда

DEN 245.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Големина:
3-6.5MM
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
М12*1.5
единица количина:
10
Објектот:
Кабел За Компресија Жлезда
Кабел Големина:
3 - 6.5 mm
тема големина:
М12 , 12mm
Боја:
Црна
Weherproof Оценка:
IP68
Тип На Единица:
единица

Слични производи во категоријата..