• Обновено
Во Акции на 31*43mm 10pc Подарок кутија зглоб и Мебел зглоб Мала кутија хардвер и кутија шарки Накит кутија шарки W/завртка W-096
zoom_in

Во Акции на 31*43mm 10pc Подарок кутија зглоб и Мебел зглоб Мала кутија хардвер и кутија шарки Накит кутија шарки

DEN 277.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Златна, Сребрена
Тип:
Мебел Зглоб
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Дрво
Страна Панел Дебелина:
16mm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
W-096
Бренд Име:
kimxin
Барел Должина:
26mm*30мм

Слични производи во категоријата..