• Обновено
Оков за мебел шарки Софа кревет поврзување парче Кабинет вратата зглоб Троседот перница додатоци 2 парчиња
zoom_in

Оков за мебел шарки Софа кревет поврзување парче Кабинет вратата зглоб Троседот перница додатоци 2 парчиња

DEN 600.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Мебел Зглоб
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
80654
Барел Должина:
no
Страна Панел Дебелина:
08

Слични производи во категоријата..