• Обновено
Отворено водоотпорен најлон кеси Мултифункционални спортски КС Ранец Rucksack Качување Пешачење Кампување Студентите рамо торби за 20L
zoom_in

Отворено водоотпорен најлон кеси Мултифункционални спортски КС Ранец Rucksack Качување Пешачење Кампување Студентите

DEN 693.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Капацитет:
20L
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
ли-32-9319
Пол:
Унисекс
Функција:
РАНЕЦ
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
D5Column
Дожд Маска:
No
Големина:
38*26*18cm

Слични производи во категоријата..