• Обновено
Бесплатен превозот Зајакнато стакло чај маса. На кружни транспарентен мала тркалезна маса.
zoom_in

Бесплатен превозот Зајакнато стакло чај маса. На кружни транспарентен мала тркалезна маса.

DEN 7104.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кафе Маса
Општа Употреба:
Дома Мебел
Стил:
Модерен Минималистички
Место на Потекло:
Кина
Е Повече:
No
Големина:
01
Инсталација Метод:
собранието
Бренд Име:
ANDYWINSS
Број На Модел На:
01
Обликот:
Вонземјанин
Изглед:
Модерна
Со Складирање:
Yes
Укината:
Yes
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Со Ролки:
No
is_customized:
No