• Обновено
Висок Квалитет на камерата Леќи на Камерата Филтер за Полнење Дипломирал ND2 ND4 ND8 Set + 9 Компјутери Адаптер Прстен За Cokin P Серија на Сите dslr фото Камера
zoom_in

Висок Квалитет на камерата Леќи на Камерата Филтер за Полнење Дипломирал ND2 ND4 ND8 Set + 9 Компјутери Адаптер Прстен

DEN 359.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Леќи на камерата Филтер за Полнење Дипломирал ND2 ND4 ND8 Сет За Cokin P Серија
Бренд Име:
ikacha
Тип:
Камерата Филтер за Полнење за Cokin P
Модел:
Леќи на камерата Филтер за Полнење Дипломирал ND2 ND4 ND8 Сет За Cokin P Серија
се применуваат:
За Cokin P Серија на Сите dslr фото Камера
Материјал:
Смола

Слични производи во категоријата..