• Обновено
WTIANYA 52 55 58 62 67 72 77mm Тенок ND2-ND400 Неутрален Густина Fader Променлива ND Филтер Прилагодливи За Canon Nikon, Sony dslr фото
zoom_in

WTIANYA 52 55 58 62 67 72 77mm Тенок ND2-ND400 Неутрален Густина Fader Променлива ND Филтер Прилагодливи За Canon

DEN 672.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Калибар:
52mm, 55мм, 58mm, 62mm, 67mm, 72mm, 77mm
Пакет:
Yes
Бренд Име:
WTIANYA
Број На Модел На:
TIANYA 40.5 43 46 49 52 55 58 62 67 72 77 82 мм ND2-ND400 супер dmc та
Тип:
Неутрален Густина Fader

Слични производи во категоријата..