• Обновено
чиста луксузни рачно изработени целосно дијамант Камила Вечер Торба дама Кристално сребро Партија Спојки Чанта паричници Божиќ подарок за жените
zoom_in

чиста луксузни рачно изработени целосно дијамант Камила Вечер Торба дама Кристално сребро Партија Спојки Чанта

DEN 4224.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Европски и Американски Стил
Чанти Тип:
Ден Канџите
Главен Материјал:
Метален
Декорација:
Дијаманти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Тврдост:
Тешко
Бренд Име:
XIYUAN
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
f
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Слични производи во категоријата..